Spolupráca / Franchising

Chcete mať svoj ODRAZTO MARKET / JUMP CENTRUM vo vašom meste? Spolu alebo osobitne? Zaujímajú Vás podrobnosti konceptu ODRAZTO, pýtajte sa! Radi sa s Vami stretneme osobne. Máte obchod a radi by ste rozšírili svoje podnikanie? Rozšírte svoj sortiment o značku ODRAZTO.

Kontaktujte nás

JUMP CENTRUM - ODRAZTO

Trampolínové centrum ako nápad pre podnikanie. Skákaním na trampolíne za 10 minút spálite viac kalórií, ako pri 30 minútovom behu.Tri kroky, potom už len odraz a skoky. 1). Prieskum trhu 2). Výber miesta 3). Výber partnera.

ODRAZTO MARKET

Športové tričká, Parkour tričká, tanečné tričká, Mikiny, Teplákové súpravy,  ... Technika tlače a výrobný proces čerpajú z najnovších technológií v priemysle. Ponúkame originálny design, špičkovú kvalitu, rýchle spracovanie a expresné dodanie. Vyrobené na Slovensku.

Darčeky pre obchodných partnerov

Zapustená trampolína pre deti aj dospelích s jednoduchým výkopom jamy o rozmere 2,7x4,5m. Trampolína sa stane ihneď hitom vašej záhrady. Farebné prevedenie vyhotovíme podľa vašich potrieb. Pre viac info:
Kontaktujte nás

Obdarovať Darčekom Radosťou A Zážitkom tričko trampolína : )

Našim cieľom je podpora detí v športe a snaha ukázať im ako aktívne a zdravo sa dá tráviť voľný čas, napríklad skákaním na trampolíne. 

Nákupný košík