O nás

TOVÁREŇ NA RADOSŤ - ODRAZTO

Sme rodinná firma so sídlom v Šaštín-Stráže. Výrobe trampolín sa venujeme od roku 2004 s využitím pre domáce, komerčné a profesionálne účely. Poskytujeme komplexný servis od výroby až po dopravu a montáž trampolíny presne na mieru a miesto určenia podľa požiadaviek zákazníkov. Na trhu s výrobou trampolín a žineniek sa pohybujeme už dlhé dve desaťročia, počas ktorých je spokojnosť našich zákazníkov na prvom mieste. Kvalita, cena, bezpečnosť sú našimi prioritami v procese výroby trampolín. Neustále sa snažíme naše trampolíny zlepšovať, vymýšľame rôzne vylepšenia a rozšírenia.

V súčasnosti nie je trampolína žiadnou vzácnosťou. Napriek tomu je pre veľkú časť ľudí, najmä pre deti, značným luxusom. Zmysel našej práci dáva detská radosť a vedomie zdravo využitého voľného času. Ako sa vraví, v zdravom tele, zdravý duch. Trampolína vplýva na celkovú motoriku, spevňuje chrbticu, zdokonaľuje koordináciu a priestorovú orientáciu človeka. Skákaním na trampolíne sa zvyšuje tepová frekvencia, zrýchľuje sa krvný obeh čím sa zabraňuje upchávaniu ciev, obezite a výskytu srdcovo-cievnych ochorení.

Vyberte si tú najlepšiu pre Vás, vaše deti, vašich zákazníkov, zverencov, občanov, klientov.

Záruka a bezpečnosť

Doživotná záruka na technické prevedenie - konštrukcie trampolíny, trampolínového centra + na povrchovú úpravu konštrukcie žiarovým zinkovaním

Dizajn a kvalita

Delenie materiálu - pomocou 3D vláknového CNC lasera, pásovou pílou, vŕtacie práce na stojanových vŕtačkách

Úprava terénu

Pre tých zákazníkov, ktorí si chcú upraviť terén do roviny a založiť kocky pod nohy trampolíny sami, tu máme výkresovú dokumentáciu.

Vyskúšajte si ...

Vyskúšajte si trampolíny pred kúpou u nás na záhrade v Šaštíne celoročne. Trampolíny značky ODRAZTO nemusíte v zime odkladať zo záhrady.

Technická špecifikácia

Nosná konštrukcia trampolíny, trampolínového centra ...

Servis trampolín

Zabezpečujeme kompletný záručný a pozáručný servis - výrobu, dopravu, montáž, demontáž, v prípade potreby uskladnenie trampolín a revízne správy.

Sponzoring

Pán Trampolíni

Trampolínka pre Paci Pac do videoklipu k pesničke Pán Trampolíni. 


Dobré ráno

Trampolínka pre Smejka a Tanculienku do videoklipu Dobré ráno. 


Prenájom

V súčasnosti patrí skákanie na trampolíne medzi najobľúbenejšie aktivity detí. Z tohto dôvodu sú veľmi populárne zábavné centrá kde sú trampolíny často osádzané. Čím ďalej tým viac sú dopytované aj na rôzne akcie. 

Pre Citroen

Prenájom trampolíny INLINEx1 bez ochrannej siete pre Citroen.


Pre Niké

Prenájom trampolíny INLINEx1 bez ochrannej siete pre Niké je tipovanie.


0

Nákupný košík